Єдиний всеукраїнський стрілецький день на Рівненському полігоні

З метою набуття бойових спроможностей для якісного виконання визначених завдань, злагодження організаційного ядра підрозділів територіальної оборони на базі Рівненського загальновійськового полігону військовозобов’язані Вараського, Володимирецького, Зарічненського, Рокитнівського та Дубровицького районів взяли участь у заходах “Єдиного всеукраїнського стрілецького дня”.

Близько 300 військовозобов’язаних виконали вправи стрільб із автомату Калашникова, пістолету Макарова та метання ручних навчальних імітаційних гранат. Були проведені практичні заняття з тактичної, інженерної та медичної підготовки з військовозобов’язаними на навчальних місцях, під час яких вивчали мінну безпеку, застосування саморобних вибухових пристроїв, вибухових речовин, надання першої медичної допомоги після отримання поранення та основи самодопомоги.

Основна увага приділялася володінню штатною стрілецькою зброєю, перевірці одиночної підготовки під час виконання вправ курсу стрільб зі стрілецької зброї в умовах, максимально наближених до бойових.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *