У Тернополі майбутні офіцери запасу присягнули на вірність українському народові (фото)

Випускники Центру підготовки офіцерів запасу Тернопільського національного економічного університету в урочистій обстановці присягнули на вірність українському народові. Упродовж двох років, паралельно з профільними предметами студенти вивчали армійську справу. По закінченні курсу здавали заліки, брали участь у контрольних заняттях , стріляли, готувались до відповідальної в житті події.

Тернопільські артилеристи долучались до цих заходів, військова частина, яка розташована поруч не раз ставала «армійською домівкою» для випускників під час навчань і тренувань. Чимало зусиль приклали їх наставники – викладачі, аби підтягнуті курсанти красиво крокували в урочистій обстановці під супровід військового оркестру. Так, сьогодні їх день, їх вітали, нагороджували за успішні показники у навчанні, дарували оплески та посмішки.

Хвилиною мовчання присутні вшанували воїнів-артилеристів, які не повернулися додому, але залишилися вірними присязі назавжди. Курсанти поклали лампадки та квіти до стели загиблих, яка є в Тернопільській військовій частині. А у пам’яті молодих офіцерів запасу надовго залишаться слова із пісні-вальсу, який вони танцювали зі своїми рідними «Для Вас Вітчизна, Батьківщина – рідна Мати».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *