У Костополі відбулися навчальні збори із військовозобов’язаними стрілецької роти

Сьогодні, проведені навчальні збори з практичним призовом військовозобов’язаних стрілецької роти Костопільського районного військового комісаріату. Більше сотні чоловіків проходитимуть військовий вишкіл під керівництвом інструкторів, які мають бойовий досвід, набутий в зоні проведення АТО на території Донецької та Луганської областей. Події, які відбуваються на Сході України, спонукають нас до створення підрозділів територіальної оборони. У разі запровадження військового стану, ця рота виконуватиме завдання, в складі бригади територіальної оборони, по охороні та обороні важливих об’єктів життєзабезпечення в місті Костопіль та Костопільському районі.

На заході були присутні представники органів місцевого самоврядування, міський голова міста Костопіль, голови сільських та селищних рад, військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату.

dav

sdr

dav

Не зважаючи на свій суспільний статус, професію чи вік, і робітники, і депутати, і навіть голови районних адміністрацій показали готовність стати на захист своєї землі та бути прикладом для наслідування.

 Впродовж цього тижня бійці покращуватимуть власну стрілецьку майстерність, здобудуть знання зі штатної зброї та озброєння, удосконалять практичні навички в її застосуванні та використанні, пройдуть інженерну підготовку, працюватимуть над підвищенням рівня знань та вмінь із тактичної медицини, військово-медичної підготовки, тощо.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *