На Рівненському загальновійськовому полігоні завершився конкурс на кращий підрозділ протиповітряної оборони Збройних Сил України (відео)

Завершився конкурс на кращій підрозділ ППО Збройних Сил України, який був проведений на базі дивізіону (підготовки підрозділів протиповітряної оборони Сухопутних військ) оперативного командування “Захід”.
Участь у конкурсі на кращий підрозділ (обслугу) протиповітряної оборони брали підрозділи, які зайняли перші місця на змаганнях в оперативних командуваннях Сухопутних військ Збройних Сил України, видах Збройних Сил України та Національній Гвардії України.
Конкурс проводився за трьома номінаціями.
Військово-професійна – оцінювались теоретичні та практичні навички, майстерність у діях при озброєнні та військовій техніці.
Військово-спортивна – оцінювалась фізична витривалість та морально-психологічний стан колективу, уміння володіти озброєнням та стрілецькою зброєю.
Відбиття нападу противника – оцінювались спроможність підрозділу ППО прикрити визначені підрозділи бригади від ударів з повітря, спроможність підрозділу вести розвідку та вогонь з перенесенням по цілям.

 

У запеклій та напруженій боротьбі перемогу здобули, майбутні офіцери, курсанти факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *