На Рівненщині відбулися навчальні збори із військовозобов’язаними

Відповідно до плану Рівненського обласного військового комісаріату були проведені навчальні збори з практичним призовом військовозобов’язаних стрілецької роти Костопільського районного військового комісаріату. Більше сотні чоловіків проходили військовий вишкіл під керівництвом інструкторів, які мають бойовий досвід, набутий в зоні проведення АТО на території Донецької та Луганської областей.

Головню метою зборів є залагодження підрозділів, відпрацювання практичних дій у складі відділень та взводів на заняттях з тактичної підготовки. 
Впродовж тижня, на заняттях з вогневої підготовки, бійці покращували власну стрілецьку майстерність, здобували знання зі штатної зброї та озброєння, удосконалювали практичні навички в її застосуванні та використанні. На навчальних місцях організовано виконання нормативів з розбирання та збирання стрілецької зброї, особовий склад практично виконав навчальні контрольні стрільби з пістолету ПМ , автомату АК-74 та метання бойової гранати.
По закінченню проведення занять, учасники зборів, які показали найкращі результати, були нагороджені та відзначені командуванням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *