На Рівненщині урочисто провели на строкову військову службу юнаків

Сьогодні 24 квітня 2019 року, в обласному збірному пункті Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулися урочистості з нагоди відправки першої команди юнаків для проходження строкової військової служби в рамках призовної кампанії «Весна-2019».
Побажати легкої військової служби, успіхів новобранцям прийшли представники Рівненської обласної державної адміністрації, військові капелани та близькі і рідні призовників. 
В свою чергу, тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Рівненського ОТЦК та СП полковник Валентин Ревко запевнив рідних, що хлопці проходитимуть службу в належних умовах та не залучатимуться до виконання бойових завдань в зоні проведення Операції об’єднаних сил. 


Відразу після урочистостей, новобранці відправляться у навчальні центри ЗСУ до Львівської та Київської областей. Далі, після початкової підготовки та здобуття військово-облікової спеціальності всі вони будуть направлені для подальшого проходження служби у різні військові частини Збройних сил України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *