Із Млинова до війська відправили юнаків

Сьогодні у Млинівському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2019 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Під час проведення урочистих заходів, які відбулися на стройовому плацу Млинівського РТЦК та СП, військовий комісар Олександр Артемюк закликав призовників сумлінно вчитися військовій службі, належно виконувати військові статути і накази старших командирів та побажав з легкістю оволодівати військовою справою, не забувати батьків та рідних, дорожити військовою дружбою.

З напутніми словами благословення до призовників звернувся настоятель Свято-Михайлівського храму – отець Тарас, який зазначив, що сьогодні українська армія проходить непростий шлях реформування, вона освоює складну науку бути не просто збройним форпостом країни, а стоїть сьогодні на захисті її територіальної цілісності, нажаль, в бойових умовах відстоює її. «Перед вами нелегке випробування, але я переконаний, що ви успішно оволодієте знаннями і навичками необхідними для проходження служби у кращих військових частинах Збройних Сил України», – наголосив отець Тарас та побажав призовникам міцного здоров’я, успіхів та справжньої армійської дружби, добросовісно виконувати свій священний обов’язок, вручив кожному натільний хрестик.

Особовий склад Млинівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки приєднується до вітань та бажає юнакам міцно тримати в руках зброю, яку дає держава для захисту свого народу, та щасливого повернення дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *