Cтрільби штатним артилерійським пострілом з озброєння танку на Закарпатті

24 березня, на Ужгородському полігоні під керівництвом командира танкового батальйону 128-ї окремої механізованої бригади 13-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України підполковника Олександра Паламарчука військовослужбовці трьох танкових рот продовжують виконання 1-ї вправи контрольних стрільб штатним артилерійським пострілом з озброєння танку.

Метою занять з вогневої підготовки є удосконалення практичних навичок військовослужбовців танкових підрозділів та підвищення методичного рівня їх командирів, злагодженості дій кожного екіпажа танка.

Під час проведення занять батальйон перевірили заступник командувача Сухопутних військ з бойової підготовки генерал-лейтенант Сергій Островський, а також начальник відділу бойової підготовки – заступник командира 13-го армійського корпусу з бойової підготовки полковник Олександр Тєлєгін.

Як зазначив командир 128-ї окремої механізованої бригади полковник Олег Христенко, штатна стрільба для танкістів є кінцевим результатом їх підготовки, підсумком набутих ними знань та навиків за цілий рік.

За підсумками двох днів виконання вправ стрільб кращим у 1-й танковій роті є екіпаж під керівництвом командира танка молодшого сержанта Олександра Швеця, у 2-й танковій роті кращі результати демонструють екіпажі під керівництвом командира танка молодшого сержанта Віталія Ватька та командира танка молодшого сержанта Євгенія Овсянникова, – повідомив командир 128-ї окремої механізованої бригади полковник Олег Христенко.

За його словами, загалом 1-шу вправу стрільб з озброєння танка виконають майже півсотні військовослужбовців.

Варто зазначити, що протягом підготовки до виконання вправ стрільб зі штатної зброї було перевірено знання танкістами заходів безпеки, основ та правил стрільби, порядку визначення вихідних установок для стрільби, матеріальної частини озброєння та боєприпасів, навичок у розвідці цілей спостереженням та цілевказівок, а також виконання ними нормативів з вогневої підготовки – усунення несправностей, які можуть виникнути під час стрільби. Особлива увага зверталася на вивірку прицілів, перевірку боєм танкових гармат та приведення спарених з гарматою кулеметів до нормального бою. Для допуску до проведення стрільб штатним артилерійським пострілом кожен командир танка та його механік-навідник гармати виконали вправи контрольних стрільб з озброєння танка вкладним стволом.

Закінчаться практичні заняття для танкістів 128-ї окремої механізованої бригади виконанням 1-ї вправи контрольних стрільб штатним артилерійським пострілом з озброєння танку військовослужбовцями 3-ї танкової роти.

По матеріалам: mil.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *