14 омбр долучилася до святкування Дня міста Володимира-Волинського

Військовослужбовці 14 окремої механізованої бригади взяли активну участь у відзначенні 1031-го Дня народження древнього Володимира-Волинського, з яким нерозривно пов’язані історія та сьогодення нашої славетної військової частини!


У супроводі військового оркестру бригади та під звуки військового салюту заступник командира бригади з морально-психологічного забезпечення підполковник Володимир Демидюк, тимчасово виконуючий обов’язки командира бригади підполковник Андрій Якімков, представники місцевої влади спільно з гостями урочистостей та жителі славного Володимира поклали квіти до Дошки пам’яті наших побратимів, які загинули, захищаючи Україну на Східному фронті.
З головної святкової сцени міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк передав для всіх учасників святкування найщиріші вітання з 1031-м Днем народження міста та 1031-ю річницею Хрещення України-Руси від командира 14 окремої механізованої бригади та всього особового складу військової частини, яка 6-ий рік поспіль виконує завдання за призначенням на Донбасі. 
Також наші побратими взяли участь у спортивній частині свята. Інструктор із фізичної підготовки та спорту нашої військової частини старший сержант Максим Омельян та старший солдат строкової служби Вадим Теплюк успішно подолали 10-ти кілометровий легкоатлетичний пробіг вулицями міста. Максим зізнався, що в цьому році на одну хвилину покращив свій особистий результат і подолав дистанцію за 39 хвилин та 10 секунд.


Дорогі володимирчани, жителі древнього Володимира-Волинського! Щиро вітаємо вас із Днем ушанування пам’яті рівноапостольного князя Володимира Великого, 1031-м Днем народження нашого сивочолого міста та 1031-ю річницею хрещення України-Русі!


Ми, військовослужбовці народженої та загартованої в боях 14 окремої механізованої бригади, надзвичайно пишаємося своєю приналежністю до овіяного славою та легендами Володимира, висловлюємо щиру вдячність вам за вашу підтримку, за те, що разом із нами раділи нашим перемогам і оплакували наші втрати… Наша бригада була і залишиться частиною Княжого граду над Лугою, одного з найдревніших міст України й Європи, яке відзначає 1031-ий День Народження! 


Чекайте з Перемогою!
Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *